O firmie

Expert w dziedzinie samochodów używanych.

Odkup samochodu

Video prezentacje wybranych modeli

Procedury bezpieczeństwa

Prezentacja ON-LINE

Kariera

Sprzedajemy samochody używane różnych marek. Poza krajowymi, pozyskanymi od pierwszych właścicieli , oferujemy także  unikalne, doskonale wyposażone oraz utrzymane samochody z zagranicy . Kupujemy pojazdy osobiście, bez pośredników . Jako znaczący wieloletni  importer mamy dostęp do szerszej oferty samochodów, co powoduje, że w naszej ofercie można znaleźć różnorodne modele . Dzięki temu macie Państwo również możliwość zwrócić się do nas z pytaniem o wymarzone auto . Nie sprzedajemy samochodów po naprawach blacharsko-lakierniczych, których zakres ingerował w konstrukcję. Jesteśmy otwarci dla naszych Klientów, dlatego każdy samochód prezentujemy w oparciu o stanowisko diagnostyczne . Oferujemy Państwu stałą dostępność ponad 120 pojazdów w jednej lokalizacji, zarówno aut osobowych, jak i dostawczych w różnych segmentach cenowych .

Samochody używane Euro-Car Expert są legalne, pozbawione wad prawnych, mają gwarantowane przebiegi  oraz udokumentowaną historię serwisową. Nie jesteśmy pośrednikiem  – posiadamy prawo własności samochodów. Wybrane pojazdy posiadają Certyfikat Experta. Oferujemy szeroką ofertę pakietów ubezpieczeniowych oraz form finansowania zakupu. Skontaktuj się z nami i wybierz auto z gwarancją. 

Kompleksowy serwis

Prowadzimy warsztat samochodowy , w którym usuniemy wszelkie awarie i usterki w Państwa samochodzie. Oferujemy blacharstwo samochodowe, likwidację błędów komputerowych oraz naprawy układu hamulcowego i wiele innych usług. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi  to wysokiej klasy specjaliści, którzy rzetelnie i sprawnie przeprowadzą remont Państwa samochodu.

Mechanika samochodowa – profesjonalny serwis Twojego auta

Zapraszamy do serwisu Euro-Car Expert. Jesteśmy niezależni, wielomarkowi oraz działamy kompleksowo. W jednym miejscu możecie Państwo wykonać przegląd rejestracyjny , skorzystać z prac blacharsko-lakierniczych, a także zadbać o elektrykę  i wykonać wiele innych napraw.

Serwisujemy wszystkie marki i zapewniamy konkurencyjne  ceny usług mechanicznych.

 

Z przyjemnością informujemy, że powołaliśmy w Grupie Euro-Car Inspektora Ochrony Danych. 

 

Kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych – Panem Jakubem Józefczyk- jest możliwy pod adresem e-mail: 

Polityka prywatności

Modernizacja systemu grzewczego w firmie Euro-Car Expert dofinansowana ze środków WFOŚiGW w Gdańsku
Zakup samochodu Euro-Car Expert
Salon Euro-Car Expert
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Przejdź do porównywarki