Kariera

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy aktualnie osób na poniższe stanowiska:

1. Mechanik

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe samochodowe
  • minimum 2 - letni staż pracy w zawodzie
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe, samochodów
  • prawo jazdy kat. B- dyspozycyjność
Obowiązki:
  • diagnostyka i naprawa systemów elektrycznych i elektronicznych
  • wykonywanie standardowych operacji mechanicznych
Oferujemy:
  • bardzo ciekawą pracę
  • ścieżkę szkoleń specjalistycznych umożliwiających systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki finansowe uzależnione od indywidualnego wkładu w osiągane wyniki zespołu
  • bardzo dobre warunki socjalne

2. Elektromechanik

Wymagania:
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe
  • umiejętność wykonywania komputerowych testów diagnostycznych samochodów
Obowiązki:
Oferujemy:
  • bardzo ciekawą pracę- ścieżkę szkoleń specjalistycznych umożliwiających systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych

3. Pracownik myjni – kosmetyka samochodowa

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Morska 491

Podstawowe obowiązki:

  • mycie pojazdów, pranie tapicerki, kosmetyka samochodowa
  • dbałość o estetykę ekspozycji samochodów używanych
  • czynności porządkowe

Wymagania:

  • zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • sprawna organizacja czasu pracy
  • zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy :

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz  efektów pracy
  • zatrudnienie w formie umowy
  • praca w zespole profesjonalistów
  • warunki pracy dostosowane do wyznaczonych zadań

Dokumenty prosimy składać:

  - drogą elektroniczną na adres e-mail:

  - dostarczenie osobiście do siedziby Euro-Car Expert  w Gdyni  przy ul.  Morskiej 491

Email kontaktowy:

Osoba kontaktowa:  Sebastian Sarach

Uwagi:

Jeśli wyraża Pan/Pani wolę nadesłania dokumentów aplikacyjnych zawierających dane osobowe w szerszym zakresie aniżeli wynika to z art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy to prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych. Proponujemy stosowanie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Euro - Car spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgoda może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie,  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem’’.

Na zgłoszenia czekamy po adresem praca@eurocar.pl

Przejdź do porównywarki