Adres ul. Morska 491, 81-002 Gdynia
Godziny pracy
koszyku zapytań

Nie masz jeszcze ofert dodanych do zapytania.
Wyślij zapytanie
0

Poznaj nas

Euro-Car Expert


Zespół Euro-Car Expert to grupa miłośników motoryzacji z kilkunastoletnim, a nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży aut używanych. Motoryzacja to nasza praca i pasja. W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe i dostawcze wielu marek, dzięki temu zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze pojazdu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Pochodzenie naszych aut zawsze jest znane i udzielamy na nie gwarancji.

Nasze doświadczenie zbudowaliśmy na byciu autoryzowanym dealerem marki Ford w zakresie sprzedaży i obsługi samochodów. Obecnie w naszym portfolio znajdują się także marki Alfa Romeo, Jeep, Fiat oraz Fiat Professional.

Grupa Euro-Car jest także uczestniczy ogólnopolskiego programu Ford Używane oraz europejskiego SPOTICAR.

Posiadamy autoryzacje marek

Odkup samochodów


Wymiana samochodu od zawsze wiąże się z koniecznością wymiany dotychczas użytkowanego auta. W ramach programu Euro-Car Expert oferujemy Odkup tego pojazdu. Celem jest oszczędność Państwa czasu i wyeliminowanie kłopotów związanych ze sprzedażą samochodu.
Możliwość skorzystania z odkupu samochodu w ramach naszej organizacji jest jednym ze sposób na pozyskanie dodatkowych środków finansowych na następny pojazd używany.
Finalizacja odkupu uzależniona jest od kilku kryteriów:

1. Samochód, który przyjmujemy w rozliczenie nie może być importowany z krajów spoza Europy. Jeśli chodzi, o markę, rocznik czy przebieg mamy tutaj pełną dowolność
2. Konieczne jest przedstawienie wszystkich dokumentów potrzebnych do przerejestrowania samochodu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, polisa OC.
3. Należy pamiętać o dokumentach potwierdzających historię serwisową samochodu.
4. Jeśli pojazd, który jest przedmiotem odkupu jest obciążony kredytem bądź leasingiem zawartym za pośrednictwem naszego działu finansowego - możemy podjąć się spłaty zobowiązania za Klienta.

Finalizacja procesu odkupu samochodu używanego i przekazanie środków na konto Klienta może potrwać nawet dwa dni robocze.

Bezpłatna wycena

Program lojalnego klienta

Klientom Stacji Kontroli Pojazdów, którzy po badaniu technicznym zdecydują się wykonać u nas naprawę, oferujemy rabaty w wysokości: 10% na usługę i 5% na części zamienne.

Program lojalnego klienta – do 10% rabatu dla klientów, którzy spełnią następujące warunki:

 1. regularnie serwisują samochód w naszym warsztacie,
 2. posiadają aktualne badanie techniczne, wykonane w naszej Stacji Kontroli Pojazdów,
 3. zlecą bezpłatny montaż ramek pod tablice rejestracyjne z naszym logo
Czytaj dalej
Bezpłatna wycena

Dezynfekcja układu klimatyzacji

Proponujemy Państwu skorzystanie z promocyjnej oferty czyszczenia układu klimatyzacji. Cena czyszczenia układu to 139 PLN + filtr od 40 PLN w zależności od marki pojazdu

Czyszczenie układu klimatyzacji następuje przy użyciu preparatu Contra Sept 180 Plus. Preparat ten jest zatwierdzony przez PZH (Państwowy Zakład Higieny) oraz posiada rekomendację Instytutu Roberta Kocha jako skuteczny preparat zwalczający Covid-19. Contra Sept 180 Plus to nowoczesny, bezaldehydowy preparat do czyszczenia klimatyzacji kompleksowo. Zwalcza nieprzyjemne zapachy powstające z biegiem czasu na skutek gromadzenia się bakterii i grzybów. Zwycięzca testu na najskuteczniejszy preparat do czyszczenia układów klimatyzacji przeprowadzonego przez Niemiecki Instytut ds. Astmy i Alergii.
Czytaj dalej
Skontaktuj się

Prezentacja ONLINE


Nasi Klienci przyjeżdżają do nas z najdalszych zakątków Polski, a my doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną decyzją jest zakup samochodu używanego. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiamy Państwu dokładne sprawdzenie aut dosłownie siedząc na kanapie w domu. Pokażemy pojazd w świetle dziennym, a także z użyciem podnośnika, tak żeby zajrzeć w najtrudniej dostępne miejsca.

Państwa czas i zaufanie do naszej marki do fundament naszego funkcjonowania i priorytet w codziennej pracy.
Na życzenie, dla wybranego samochodu z naszej oferty przygotujemy prezentację, która będzie się składać z trzech etapów:
 1. Przedstawienie nadwozia i wnętrza.
 2. Pokazanie stanu technicznego.
 3. Dokumentacja pojazdu.

Umożliwiamy prezentację na żywo przez aplikację WhatsApp lub przygotujemy nagranie wideo i wyślemy na wskazany adres e-mail.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
58 760 52 70
Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych Klientów, dlatego stawiamy nacisk na:


 • Elastyczność względem potrzeb i oczekiwań naszych Klientów
 • Bogata i różnorodna oferta samochodów od ręki
 • Zdalna obsługa – rzetelna prezentacja online
 • Atrakcyjna cena.
 • Gwarancja - 12 miesięcy (z możliwość przedłużenia do 36 miesięcy) gwarancji mechanicznej na każdy samochód z oferty
 • Atrakcyjna cena

Nasze oferty samochodów

Zobacz także


Stacja kontroli pojazdów

Zbadaj sprawność swojego auta

Sprawdź Przejdź
Promocja

Pełen zakres napraw blacharsko-lakierniczych

Sprawdź Przejdź